🚀 Hızlı Servis Çağır

Antalya Kombi Arıza Tamiri

Anasayfa Antalya Kombi Arıza Tamiri
Kombi Arıza Tamiri

Antalya Kombi Arıza Tamiri

Diğer

Hizmet Açıklaması

Kombi arızalarında uzman tamir hizmeti. Aynı gün servis.

Kombi arızalarında deneyimli teknisyenlerimiz hızlı çözüm sunar. Yanma sorunu, su basıncı, elektrik arızaları gibi tüm problemlerde garantili hizmet.

Hizmet Bilgileri

Kategori: Diğer
Hizmet Süresi: Aynı Gün
Garanti: 1 Yıl
Uzman Teknisyen:
Orijinal Parça:
7/24 Destek:

Diğer Hizmetlerimiz

Size en uygun hizmeti seçin

Kombi Pompa Değişimi
Diğer
Kombi Pompa Değişimi

Kombi pompa değişimi ve montaj hizmeti. Orijinal parça garantisi.

(4.8)
Detayları Gör
Ankastre Fırın Tamiri
Diğer
Ankastre Fırın Tamiri

Ankastre fırın arızalarında uzman tamir hizmeti. Isıtma sistemi uzmanı.

(4.8)
Detayları Gör
Çamaşır Kurutma Makinesi Montajı
Beyaz Eşya Tamiri
Çamaşır Kurutma Makinesi Montajı

Çamaşır kurutma makinesi montajı ve kurulum hizmeti.

(4.8)
Detayları Gör
Klima Elektrik Bağlantısı
Diğer
Klima Elektrik Bağlantısı

Klima elektrik bağlantısı ve kurulum hizmeti. Güvenli bağlantı.

(4.8)
Detayları Gör
Çamaşır Makinesi Su Pompası Değişimi
Beyaz Eşya Tamiri
Çamaşır Makinesi Su Pompası Değişimi

Çamaşır makinesi su pompası değişimi hizmeti. Orijinal parça garantisi.

(4.8)
Detayları Gör
Kombi Su Basıncı Ayarı
Diğer
Kombi Su Basıncı Ayarı

Kombi su basıncı ayarı ve kontrol hizmeti. Güvenli çalışma.

(4.8)
Detayları Gör
Ev Temizliği
Diğer
Ev Temizliği

Profesyonel ev temizliği hizmeti

(4.8)
Detayları Gör
Klima Bakım ve Onarım
Klima Bakımı
Klima Bakım ve Onarım

Tüm marka klimalar için profesyonel bakım ve onarım hizmeti. Aynı gün servis, garantili işçilik.

(4.8)
Detayları Gör
Buzdolabı Montajı
Diğer
Buzdolabı Montajı

Buzdolabı montajı ve kurulum hizmeti. Profesyonel montaj.

(4.8)
Detayları Gör
Kombi Bakım ve Temizlik
Diğer
Kombi Bakım ve Temizlik

Kombi bakım ve temizlik hizmeti. Güvenli kış geçirmeniz için önemli.

(4.8)
Detayları Gör
İnşaat Sonrası Temizlik
Diğer
İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası detaylı temizlik

(4.8)
Detayları Gör
Ankastre Davlumbaz Montajı
Diğer
Ankastre Davlumbaz Montajı

Ankastre davlumbaz montajı ve kurulum hizmeti. Havalandırma dahil.

(4.8)
Detayları Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Hizmetimiz hakkında merak ettikleriniz

1
Antalya Kombi Arıza Tamiri Hizmetiniz için ne kadar süre gerekiyor?

Antalya Kombi Arıza Tamiri Hizmet süremiz genellikle 1-4 saat arasında değişmektedir. Detaylı süre bilgisi için ücretsiz keşif yapıyoruz.

2
Antalya Kombi Arıza Tamiri Hizmet ücretiniz nasıl belirleniyor?

Antalya Kombi Arıza Tamiri Hizmet ücretimiz, işin kapsamı, kullanılan malzeme miktarı ve işçilik süresine göre belirlenir. Şeffaf fiyatlandırma politikamız vardır.

3
Antalya Kombi Arıza Tamiri Hizmeti için Hangi markalara hizmet veriyorsunuz?

Tüm marka ve modellerde hizmet veriyoruz. Uzman teknisyenlerimiz her marka için gerekli eğitimleri almıştır.

4
Antalya Kombi Arıza Tamiri Hizmet garantisi var mı?

Evet, tüm hizmetlerimiz için garanti veriyoruz. Garanti süresi hizmet türüne göre 6 - 12 ay arasında değişmektedir.

5
Antalya Kombi Arıza Tamiri Hizmeti için Acil durumlarda ne kadar sürede geliyorsunuz?

Antalya Kombi Arıza Tamiri Hizmeti için Acil durumlarda aynı gün içinde müdahale ediyoruz. 7/24 acil servis hattımız mevcuttur.

6
Antalya Kombi Arıza Tamiri Hizmeti için Ödeme nasıl yapabilirim?

Antalya Kombi Arıza Tamiri Hizmeti için Servis işlemi tamamlandıktan sonra Nakit, kredi kartı, havale/EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İstanbul, Türkiye

info@ustaevinegelsin.com

0850 711 11 66

© Ustaevinegelsin. Tüm hakları saklıdır. Güvenilir Servis, Memnun Müşteri