🚀 Hızlı Servis Çağır

Denizli Klima Montaj ve Kurulum

Anasayfa Beyaz Eşya Tamiri Denizli Klima Montaj ve Kurulum
Klima Montaj ve Kurulum

Denizli Klima Montaj ve Kurulum

Beyaz Eşya Tamiri

Hizmet Açıklaması

Profesyonel klima montajı ve kurulum hizmeti. Uzman teknisyenlerimiz tarafından güvenli montaj.

Klima montajında uzman ekibimiz, marka garantili klimalarınızı profesyonel standartlarda kurar. Duvar delme, boru bağlantıları ve elektrik bağlantıları dahil tam montaj hizmeti sunuyoruz.

Hizmet Bilgileri

Kategori: Beyaz Eşya Tamiri
Hizmet Süresi: 1-2 Gün
Garanti: 2 Yıl
Uzman Teknisyen:
Orijinal Parça:
7/24 Destek:

Diğer Hizmetlerimiz

Size en uygun hizmeti seçin

Ankastre Fırın Montajı
Diğer
Ankastre Fırın Montajı

Ankastre fırın montajı ve kurulum hizmeti. Profesyonel montaj.

(4.8)
Detayları Gör
Kombi Yanma Odası Temizliği
Diğer
Kombi Yanma Odası Temizliği

Kombi yanma odası temizliği ve bakım hizmeti. Verimlilik artışı.

(4.8)
Detayları Gör
Kombi Arıza Tamiri
Diğer
Kombi Arıza Tamiri

Kombi arızalarında uzman tamir hizmeti. Aynı gün servis.

(4.8)
Detayları Gör
Ofis Temizliği
Diğer
Ofis Temizliği

Kurumsal ofis temizliği

(4.8)
Detayları Gör
Su Tesisatı
Su Tesisatı
Su Tesisatı

Su tesisatı kurulumu, tamiri, tıkanıklık açma ve tüm su işleri.

(4.8)
Detayları Gör
Ankastre Davlumbaz Montajı
Diğer
Ankastre Davlumbaz Montajı

Ankastre davlumbaz montajı ve kurulum hizmeti. Havalandırma dahil.

(4.8)
Detayları Gör
Ankastre Set Montajı
Diğer
Ankastre Set Montajı

Tam ankastre set montajı ve kurulum hizmeti. Komple mutfak çözümü.

(4.8)
Detayları Gör
Klima Filtre Temizliği
Klima Bakımı
Klima Filtre Temizliği

Klima filtre temizliği ve bakım hizmeti. Hava kalitesi artışı.

(4.8)
Detayları Gör
Klima Duvar Delme
Diğer
Klima Duvar Delme

Klima montajı için duvar delme hizmeti. Profesyonel delme.

(4.8)
Detayları Gör
Buzdolabı Montajı
Diğer
Buzdolabı Montajı

Buzdolabı montajı ve kurulum hizmeti. Profesyonel montaj.

(4.8)
Detayları Gör
Bulaşık Makinesi Montajı
Diğer
Bulaşık Makinesi Montajı

Bulaşık makinesi montajı ve kurulum hizmeti. Su bağlantısı dahil.

(4.8)
Detayları Gör
Çamaşır Kurutma Makinesi Tamiri
Beyaz Eşya Tamiri
Çamaşır Kurutma Makinesi Tamiri

Çamaşır kurutma makinesi arızalarında uzman tamir hizmeti.

(4.8)
Detayları Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Hizmetimiz hakkında merak ettikleriniz

1
Denizli Klima Montaj ve Kurulum Hizmetiniz için ne kadar süre gerekiyor?

Denizli Klima Montaj ve Kurulum Hizmet süremiz genellikle 1-4 saat arasında değişmektedir. Detaylı süre bilgisi için ücretsiz keşif yapıyoruz.

2
Denizli Klima Montaj ve Kurulum Hizmet ücretiniz nasıl belirleniyor?

Denizli Klima Montaj ve Kurulum Hizmet ücretimiz, işin kapsamı, kullanılan malzeme miktarı ve işçilik süresine göre belirlenir. Şeffaf fiyatlandırma politikamız vardır.

3
Denizli Klima Montaj ve Kurulum Hizmeti için Hangi markalara hizmet veriyorsunuz?

Tüm marka ve modellerde hizmet veriyoruz. Uzman teknisyenlerimiz her marka için gerekli eğitimleri almıştır.

4
Denizli Klima Montaj ve Kurulum Hizmet garantisi var mı?

Evet, tüm hizmetlerimiz için garanti veriyoruz. Garanti süresi hizmet türüne göre 6 - 12 ay arasında değişmektedir.

5
Denizli Klima Montaj ve Kurulum Hizmeti için Acil durumlarda ne kadar sürede geliyorsunuz?

Denizli Klima Montaj ve Kurulum Hizmeti için Acil durumlarda aynı gün içinde müdahale ediyoruz. 7/24 acil servis hattımız mevcuttur.

6
Denizli Klima Montaj ve Kurulum Hizmeti için Ödeme nasıl yapabilirim?

Denizli Klima Montaj ve Kurulum Hizmeti için Servis işlemi tamamlandıktan sonra Nakit, kredi kartı, havale/EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İstanbul, Türkiye

info@ustaevinegelsin.com

0850 711 11 66

© Ustaevinegelsin. Tüm hakları saklıdır. Güvenilir Servis, Memnun Müşteri