🚀 Hızlı Servis Çağır

Osmaniye Buzdolabı Tamiri

Anasayfa Beyaz Eşya Tamiri Osmaniye Buzdolabı Tamiri
Buzdolabı Tamiri

Osmaniye Buzdolabı Tamiri

Beyaz Eşya Tamiri

Hizmet Açıklaması

Buzdolabı arızalarında profesyonel tamir hizmeti. Soğutma sistemleri uzmanı.

Buzdolabı arızalarında deneyimli teknisyenlerimiz hızlı çözüm sunar. Soğutma sistemi, kompresör, termostat arızaları gibi tüm problemlerde garantili hizmet.

Hizmet Bilgileri

Kategori: Beyaz Eşya Tamiri
Hizmet Süresi: Aynı Gün
Garanti: 1 Yıl
Uzman Teknisyen:
Orijinal Parça:
7/24 Destek:

Diğer Hizmetlerimiz

Size en uygun hizmeti seçin

Klima Filtre Temizliği
Klima Bakımı
Klima Filtre Temizliği

Klima filtre temizliği ve bakım hizmeti. Hava kalitesi artışı.

(4.8)
Detayları Gör
Çamaşır Makinesi Tamiri
Beyaz Eşya Tamiri
Çamaşır Makinesi Tamiri

Çamaşır makinesi arızalarında uzman tamir hizmeti. Aynı gün servis.

(4.8)
Detayları Gör
İnşaat Sonrası Temizlik
Diğer
İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası detaylı temizlik

(4.8)
Detayları Gör
Su Tesisatı
Su Tesisatı
Su Tesisatı

Su tesisatı kurulumu, tamiri, tıkanıklık açma ve tüm su işleri.

(4.8)
Detayları Gör
Çamaşır Kurutma Makinesi Tamiri
Beyaz Eşya Tamiri
Çamaşır Kurutma Makinesi Tamiri

Çamaşır kurutma makinesi arızalarında uzman tamir hizmeti.

(4.8)
Detayları Gör
Klima Duvar Delme
Diğer
Klima Duvar Delme

Klima montajı için duvar delme hizmeti. Profesyonel delme.

(4.8)
Detayları Gör
Kombi Su Basıncı Ayarı
Diğer
Kombi Su Basıncı Ayarı

Kombi su basıncı ayarı ve kontrol hizmeti. Güvenli çalışma.

(4.8)
Detayları Gör
Ankastre Fırın Montajı
Diğer
Ankastre Fırın Montajı

Ankastre fırın montajı ve kurulum hizmeti. Profesyonel montaj.

(4.8)
Detayları Gör
Bulaşık Makinesi Montajı
Diğer
Bulaşık Makinesi Montajı

Bulaşık makinesi montajı ve kurulum hizmeti. Su bağlantısı dahil.

(4.8)
Detayları Gör
Kombi Bakım ve Onarım
Diğer
Kombi Bakım ve Onarım

Tüm marka kombiler için bakım, onarım ve montaj hizmeti.

(4.8)
Detayları Gör
Klima Bakım ve Onarım
Klima Bakımı
Klima Bakım ve Onarım

Tüm marka klimalar için profesyonel bakım ve onarım hizmeti. Aynı gün servis, garantili işçilik.

(4.8)
Detayları Gör
Beyaz Eşya Tamiri
Beyaz Eşya Tamiri
Beyaz Eşya Tamiri

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve tüm beyaz eşyalar için tamir hizmeti.

(4.8)
Detayları Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Hizmetimiz hakkında merak ettikleriniz

1
Osmaniye Buzdolabı Tamiri Hizmetiniz için ne kadar süre gerekiyor?

Osmaniye Buzdolabı Tamiri Hizmet süremiz genellikle 1-4 saat arasında değişmektedir. Detaylı süre bilgisi için ücretsiz keşif yapıyoruz.

2
Osmaniye Buzdolabı Tamiri Hizmet ücretiniz nasıl belirleniyor?

Osmaniye Buzdolabı Tamiri Hizmet ücretimiz, işin kapsamı, kullanılan malzeme miktarı ve işçilik süresine göre belirlenir. Şeffaf fiyatlandırma politikamız vardır.

3
Osmaniye Buzdolabı Tamiri Hizmeti için Hangi markalara hizmet veriyorsunuz?

Tüm marka ve modellerde hizmet veriyoruz. Uzman teknisyenlerimiz her marka için gerekli eğitimleri almıştır.

4
Osmaniye Buzdolabı Tamiri Hizmet garantisi var mı?

Evet, tüm hizmetlerimiz için garanti veriyoruz. Garanti süresi hizmet türüne göre 6 - 12 ay arasında değişmektedir.

5
Osmaniye Buzdolabı Tamiri Hizmeti için Acil durumlarda ne kadar sürede geliyorsunuz?

Osmaniye Buzdolabı Tamiri Hizmeti için Acil durumlarda aynı gün içinde müdahale ediyoruz. 7/24 acil servis hattımız mevcuttur.

6
Osmaniye Buzdolabı Tamiri Hizmeti için Ödeme nasıl yapabilirim?

Osmaniye Buzdolabı Tamiri Hizmeti için Servis işlemi tamamlandıktan sonra Nakit, kredi kartı, havale/EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İstanbul, Türkiye

info@ustaevinegelsin.com

0850 711 11 66

© Ustaevinegelsin. Tüm hakları saklıdır. Güvenilir Servis, Memnun Müşteri